Scores

Scoreboard Filter

Scores are posted immediately when the home team submits their game report to the league.

Date Teams Game Type Winner Score
05/08 Episcopal School of Dallas vs Dallas Jesuit Class AA State Championship Dallas Jesuit 10-11
05/08 Rockwall vs Lake Travis Class A State Championship Lake Travis 5-19
05/08 West Texas United Midland vs Dripping Springs JV Non-District Dripping Springs JV 3-19
05/08 Lovejoy vs Keller Class B State Championship Keller 12-24
05/07 Alamo Heights vs TMI Episcopal Class C State Championship TMI Episcopal 2-11
05/07 Westside vs Trinity Valley School Class D State Championship Trinity Valley School 4-16
05/07 Westlake vs Episcopal School of Dallas Class AA State Championship Episcopal School of Dallas
05/07 Rockwall vs Kinkaid Class A State Championship Rockwall 7-6
05/07 St. Mark's vs Dallas Jesuit Class AA State Championship Dallas Jesuit 6-12
05/07 Westwood vs Keller Class B State Championship Keller 8-10
05/07 Episcopal Houston vs Lake Travis Class A State Championship Lake Travis 7-10
05/07 Lovejoy vs Katy Class B State Championship Lovejoy 11-10
05/01 Strake Jesuit vs Episcopal Houston Class A Super Regionals Episcopal Houston 8-9
05/01 Rockwall vs Dripping Springs Class A Super Regionals Rockwall 10-6
05/01 Alamo Heights vs Seven Lakes Class C Super Regionals Alamo Heights 14-0
05/01 Lovejoy vs Anderson Class B Super Regionals Lovejoy 8-5
05/01 Flower Mound vs Westwood Class B Super Regionals Westwood 10-13
05/01 Lake Travis vs Allen Class A Super Regionals Lake Travis 14-9
05/01 St. John's vs Kinkaid Class A Super Regionals Kinkaid 7-12
05/01 Parish Episcopal vs TMI Episcopal Class C Super Regionals TMI Episcopal 6-20
05/01 Westlake B vs Katy Class B Super Regionals Katy 6-11
05/01 Langham Creek vs Keller Class B Super Regionals Keller 11-22
04/30 Westlake vs Highland Park Class AA Super Regionals Westlake 9-7
04/30 St. Pius X vs Trinity Valley School Class D Super Regionals Trinity Valley School 6-17
04/30 Southlake vs St. Mark's Class AA Super Regionals St. Mark's 12-13
04/30 Georgetown vs Lovejoy Class B Super Regionals Lovejoy 7-9
04/30 Cy Woods vs Flower Mound Class B Super Regionals Flower Mound 4-8
04/30 Alamo Heights vs Grapevine Class C Super Regionals Alamo Heights 9-4
04/30 Woodlands vs Episcopal School of Dallas Class AA Super Regionals Episcopal School of Dallas 5-18
04/30 Kingwood vs Dripping Springs Class A Super Regionals Dripping Springs 6-14
04/30 Strake Jesuit vs Coppell Class A Super Regionals Strake Jesuit 9-4
04/30 Magnolia vs Anderson Class B Super Regionals Anderson 2-10
04/30 Prosper vs Westwood Class B Super Regionals Westwood 6-16
04/30 Seven Lakes vs Vista Ridge Class C Super Regionals Seven Lakes 7-6
04/30 Austin vs Dallas Jesuit Class AA Super Regionals Dallas Jesuit 5-16
04/30 Hyde Park vs Westside Class D Super Regionals Westside 15-16
04/30 St. John's vs Vandegrift Class A Super Regionals St. John's 12-10
04/30 Pearland vs Lake Travis Class A Super Regionals Lake Travis 11-16
04/30 Stratford vs Westlake B Class B Super Regionals Westlake B 9-10
04/30 McKinney vs Langham Creek Class B Super Regionals Langham Creek 10-11
04/30 Parish Episcopal vs Clear Springs Class C Super Regionals Parish Episcopal 14-8
04/30 Rockwall vs Memorial Class A Super Regionals Rockwall 9-8
04/30 Atascocita vs Katy Class B Super Regionals Katy 11-13
04/30 Highland Park B vs Keller Class B Super Regionals Keller 7-19
04/30 Gateway vs TMI Episcopal Class C Super Regionals TMI Episcopal 5-15
04/29 Rouse vs St. Pius X District Playoffs St. Pius X 10-11
04/25 Kinkaid vs Woodlands District Playoffs Woodlands 9-14
04/25 Georgetown vs Westlake B District Playoffs Westlake B 6-8
04/24 Katy vs Langham Creek District Playoffs Katy 11-10
04/24 Anderson vs Westwood District Playoffs Westwood 6-17
04/24 Cy Woods vs Magnolia District Playoffs Magnolia 8-14
04/24 Atascocita vs Stratford District Playoffs Stratford 5-15
04/24 Clear Springs vs Seven Lakes District Playoffs Clear Springs 3-1
04/24 St. Pius X vs Westside District Playoffs Westside 10-12
04/23 Georgetown vs Anderson District Playoffs Anderson 7-11
04/23 Westlake B vs Westwood District Playoffs Westwood 7-14
04/23 Prosper vs Frisco Class B District Prosper 6-4
04/23 Prosper JV vs Frisco JV JV Prosper JV 12-8
04/23 Austin vs Westlake District Playoffs Westlake 4-20
04/23 Fort Worth Country Day vs St. Stephen's Non-District St. Stephen's 7-11
04/22 Prestonwood Christian Academy vs Bridge Lacrosse Class C District Bridge Lacrosse 0-1
04/22 Grapevine vs Parish Episcopal Class C District Grapevine 14-10
04/22 Atascocita vs Friendswood District Playoffs Atascocita 8-5
04/22 Bishop Lynch vs John Paul II Class D District John Paul II 1-13
04/22 Boerne vs Reagan Class C District Boerne 11-3
04/22 Magnolia vs Katy District Playoffs Katy 5-8
04/22 Austin vs Vandegrift District Playoffs Austin 9-6
04/22 Ridge Point vs Stratford District Playoffs Stratford 8-10
04/22 Rockwall JV vs Bridge Lacrosse Non-District Rockwall JV 9-3
04/22 Cy Woods vs Langham Creek District Playoffs Langham Creek 6-10
04/22 Round Rock vs Regents School of Austin Class B District Regents School of Austin 4-12
04/22 Antonian College Preparatory School vs Hyde Park District Playoffs Hyde Park 3-12
04/22 Fort Worth Country Day vs Trinity Valley School Non-District Trinity Valley School 8-20
04/22 Awty International School vs Fort Worth Country Day Non-District Fort Worth Country Day 0-16
04/21 Dripping Springs vs Westlake District Playoffs Westlake 8-24
04/21 Episcopal Houston vs Kinkaid District Playoffs Kinkaid 8-12
04/21 Smithson Valley vs Georgetown District Playoffs Georgetown 8-9
04/21 Memorial vs Woodlands District Playoffs Woodlands 3-12
04/21 Bowie vs Cedar Park Non-District Bowie 15-7
04/21 Flower Mound vs Plano West Class B District Flower Mound 1-0
04/21 Concordia Lutheran vs Westside District Playoffs Westside 4-15
04/21 Seven Lakes vs George Ranch District Playoffs Seven Lakes 10-8
04/21 Regents School of Austin vs Westlake B District Playoffs Westlake B 3-8
04/20 Frisco vs Highland Park B Class B District Highland Park B 5-7
04/20 Bridge Lacrosse JV vs Plano Non-District Plano 4-7
04/20 Southlake vs Episcopal School of Dallas Class A District Episcopal School of Dallas 6-15
04/20 Reagan vs TMI Episcopal Class C District TMI Episcopal 9-19
04/20 Alamo Heights vs Central Catholic Class C District Alamo Heights 15-2
04/20 Ridge Point vs Langham Creek District Playoffs Langham Creek 10-15
04/20 Atascocita vs Katy District Playoffs Katy 4-18
04/20 Cy Woods vs Stratford District Playoffs Cy Woods 9-8
04/20 Friendswood vs Magnolia District Playoffs Magnolia 8-16
04/20 Hyde Park vs St. Stephen's Non-District St. Stephen's 8-9
04/20 Westwood vs Regents School of Austin Class B District Regents School of Austin 10-13
04/19 Westwood vs Westlake B Class B District Westwood 12-11
04/19 Westlake vs Austin Class A District Westlake 12-2
04/19 St. Mark's vs Highland Park Class A District Highland Park 10-11
04/19 Lovejoy vs Dallas Jesuit B Class B District Lovejoy 11-6
04/19 Pearland vs Episcopal Houston District Playoffs Episcopal Houston 14-17
04/19 St. John's vs Memorial District Playoffs Memorial 11-15
04/19 Hebron vs Trinity Valley School Class D District Trinity Valley School 11-23
04/19 Flower Mound vs McKinney Class B District Flower Mound 11-7
04/19 Bishop Lynch vs Plano Non-District Plano 8-11
04/19 Prestonwood Christian Academy vs Greenhill Class C District Greenhill 4-8
04/19 Round Rock JV vs Cedar Park Non-District Cedar Park 5-10
04/19 Rockwall JV vs Fort Worth Country Day JV JV Rockwall JV 2-1
04/19 Bellaire vs Seven Lakes District Playoffs Seven Lakes 3-11
04/19 Canyon vs Rouse District Playoffs Rouse 7-12
04/19 Awty International School vs Concordia Lutheran District Playoffs Concordia Lutheran 2-12
04/19 Lamar vs Clear Springs District Playoffs Clear Springs 3-5
04/19 Kinkaid JV vs Houston Christian JV JV Houston Christian JV 7-8
04/18 Parish Episcopal vs Prestonwood Christian Academy Class C District Parish Episcopal 18-6
04/18 Keller vs Plano West Class B District Keller 1-0
04/18 Houston Christian vs Atascocita District Playoffs Atascocita 5-11
04/18 Highland Park JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 3-11
04/18 Woodlands B vs Ridge Point District Playoffs Ridge Point 8-15
04/16 Round Rock vs Smithson Valley Class B District Smithson Valley 10-15
04/16 Plano vs High Point Academy JV Non-District Plano 7-2
04/16 Katy JV vs Houston Christian JV JV Katy JV 14-0
04/16 Katy vs Houston Christian Class B District Katy 21-2
04/15 Highland Park B vs Plano East Class B District Highland Park B 13-6
04/15 Allen vs Rockwall Class A District Allen 10-9
04/15 Vandegrift vs Westlake Class A District Westlake 4-21
04/15 Allen JV vs Rockwall JV JV Allen JV 12-2
04/15 Vandegrift JV vs Westlake JV JV Westlake JV 2-8
04/14 Dripping Springs vs Austin Class A District Austin 10-13
04/14 Gateway vs Vista Ridge Class C District Vista Ridge 3-12
04/14 Dallas Jesuit vs Highland Park Non-District Dallas Jesuit 13-5
04/14 Bridge Lacrosse vs Greenhill Class C District Greenhill 4-13
04/14 TMI Episcopal vs Alamo Heights Class C District TMI Episcopal 17-4
04/14 Westwood vs Anderson Class B District Westwood 11-7
04/14 Keller vs Flower Mound Class B District Keller 14-7
04/14 Coppell vs Southlake Class A District Southlake 7-13
04/14 St. Mark's vs Episcopal School of Dallas Non-District St. Mark's 13-12
04/14 Woodlands vs Memorial Class A District Woodlands 10-5
04/14 Lamar vs Clear Springs Class C District Clear Springs 1-3
04/14 Cy Woods vs Woodlands B Non-District Cy Woods 13-8
04/14 Strake Jesuit vs St. John's Class A District St. John's 7-8
04/14 Houston Christian vs Ridge Point Class B District Ridge Point 4-8
04/14 Keller JV vs Flower Mound JV JV Flower Mound JV 7-10
04/14 Dripping Springs JV vs Austin JV JV Austin JV 2-5
04/14 Coppell JV vs Southlake JV Green JV Southlake JV Green 3-7
04/14 TMI Episcopal JV vs Alamo Heights JV JV TMI Episcopal JV 6-4
04/14 Woodlands JV vs Memorial JV JV Woodlands JV 8-7
04/13 Smithson Valley vs Georgetown Class B District Georgetown 8-12
04/13 Frisco vs Southlake Non-District Southlake 3-10
04/13 Plano vs Grapevine Class C District Grapevine 4-18
04/13 Regents School of Austin vs Westlake B Class B District Regents School of Austin 7-3
04/13 Plano West vs Prosper Class B District Prosper 3-14
04/13 Hebron vs Bishop Lynch Class D District Hebron 13-12
04/13 St. Pius X vs Emery/Weiner School Class D District Emery/Weiner School 13-14
04/13 Gonzaga High School Washington DC vs Keller Out of State Gonzaga High School Washington DC 10-8
04/13 Frisco JV vs Southlake JV Green JV Southlake JV Green 3-9
04/13 Woodlands JV vs Concordia Lutheran JV JV Woodlands JV 9-8
04/13 Hyde Park vs Canyon Class D District Hyde Park 10-8
04/13 Awty International School vs Westside Class D District Westside 0-19
04/13 St. Michael's vs St. Stephen's Class C District St. Stephen's 3-10
04/12 Gateway JV vs Bowie JV JV Gateway JV 7-6
04/12 Hyde Park JV vs Austin JV JV Austin JV 1-16
04/12 Stratford vs Ridge Point Class B District Stratford 4-3
04/12 Atascocita vs Klein Class B District Atascocita 13-3
04/12 St. Thomas vs Bellaire Class C District St. Thomas 14-4
04/12 Westlake JV vs Cedar Park Non-District Westlake JV 13-3
04/12 Episcopal Houston vs Kinkaid Class A District Kinkaid 2-14
04/12 St. John's vs Houston Christian Non-District St. John's 10-3
04/12 Gateway vs Bowie Class C District Gateway 19-5
04/12 Antonian College Preparatory School vs Alamo Heights JV Non-District Alamo Heights JV 1-11
04/12 Fort Worth Country Day vs Trinity Valley School Non-District Trinity Valley School 9-17
04/12 St. Stephen's vs St. Andrew's Class C District St. Andrew's 5-6
04/12 Skyline Seattle Wa vs Westlake Out of State Westlake 5-17
04/12 Greenhill vs Parish Episcopal Class C District Parish Episcopal 5-12
04/12 Atascocita JV vs Klein JV JV Klein JV 1-6
04/12 Episcopal Houston JV vs Kinkaid JV JV Episcopal Houston JV 6-5
04/11 Skyline Seattle Wa vs Lake Travis Out of State Lake Travis 10-15
04/11 Grapevine vs Rockwall Non-District Rockwall 6-12
04/11 Bridge Lacrosse vs Hebron Non-District Hebron 7-15
04/11 Highland Park B vs Plano West Class B District Highland Park B 21-5
04/11 Gonzaga High School Washington DC vs Dallas Jesuit Out of State Dallas Jesuit 8-10
04/10 Ridge Point vs Woodlands B Non-District Ridge Point 12-7
04/10 Hyde Park JV vs Vandegrift JV JV Vandegrift JV 3-11
04/10 Bowie vs Austin Non-District Austin 6-13
04/10 Keller JV vs Lovejoy JV JV Lovejoy JV 2-9
04/10 Episcopal School of Dallas vs Vandegrift Non-District Episcopal School of Dallas 17-9
04/10 Bowie JV vs Austin JV Non-District Austin JV 5-13
04/10 Bridge Lacrosse JV vs High Point Academy JV JV High Point Academy JV 5-13
04/10 Keller vs Lovejoy Class B District Keller 15-12
04/09 Skyline Seattle Wa vs Dripping Springs Out of State Skyline Seattle Wa 8-6
04/09 Bellaire vs Seven Lakes Class C District Seven Lakes 5-14
04/09 Smithson Valley vs Westwood Class B District Westwood 12-16
04/09 Keller JV vs St. Mark's JV JV Tie 6-6
04/09 McCallum vs Rouse Class D District Rouse 2-18
04/09 Episcopal School of Dallas vs Westlake Non-District Episcopal School of Dallas 16-10
04/09 Woodlands vs Kinkaid Class A District Woodlands 10-7
04/09 Highland Park JV vs Allen JV JV Allen JV 2-13
04/09 George Ranch vs Clear Springs Class C District George Ranch 13-5
04/09 Westlake B vs Georgetown Class B District Westlake B 13-8
04/09 Parish Episcopal vs Plano Class C District Parish Episcopal 14-10
04/09 Memorial vs St. John's Class A District Memorial 11-8
04/09 Reagan vs Round Rock Non-District Round Rock 3-16
04/09 Highland Park vs Allen Class A District Highland Park 15-10
04/09 Woodlands JV vs Kinkaid JV JV Woodlands JV 8-7
04/09 St. Thomas vs Houston Christian Non-District Houston Christian 6-11
04/09 Dallas Jesuit B vs Plano West Class B District Dallas Jesuit B 14-5
04/09 Regents School of Austin vs Anderson Class B District Anderson 4-11
04/09 Memorial JV vs St. John's JV JV Memorial JV 7-6
04/09 Ridge Point vs Friendswood Class B District Friendswood 4-5
04/09 St. Thomas JV vs Houston Christian JV JV St. Thomas JV 11-5
04/08 Frisco JV vs Keller JV JV Keller JV 5-7
04/08 Austin vs Lake Travis Class A District Austin 11-7
04/08 Lovejoy vs Plano East Class B District Lovejoy 13-11
04/08 McKinney vs Rockwall Non-District Rockwall 7-12
04/08 Cedar Park vs Vista Ridge Class C District Vista Ridge 4-11
04/08 Dallas Jesuit vs Southlake Class A District Dallas Jesuit 10-8
04/08 St. Stephen's vs Bowie Class C District St. Stephen's 9-7
04/08 Prosper vs Highland Park B Class B District Highland Park B 4-13
04/08 Magnolia vs Strake Jesuit Non-District Magnolia 16-8
04/08 Prestonwood Christian Academy vs Fort Worth Country Day Class C District Fort Worth Country Day 0-1
04/08 Cy Woods vs Langham Creek Class B District Langham Creek 6-15
04/08 Frisco vs Keller Class B District Keller 3-14
04/08 Dallas Jesuit JV vs Southlake JV Green JV Southlake JV Green 5-10
04/08 Cumberland Academy vs Parish Episcopal Class C District Parish Episcopal 5-15
04/08 Magnolia JV vs Strake Jesuit JV JV Strake Jesuit JV 2-10
04/08 Regents School of Austin vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 4-14
04/08 Concordia Lutheran vs Bishop Lynch Non-District Bishop Lynch 4-7
04/07 Vandegrift vs Dripping Springs Class A District Vandegrift 16-9
04/07 Dallas Jesuit B vs Flower Mound Class B District Flower Mound 4-10
04/07 Woodlands B vs Atascocita Class B District Atascocita 9-10
04/07 Kingwood vs Stratford Non-District Stratford 5-7
04/07 Magnolia vs Katy Non-District Magnolia 11-9
04/07 Saint Marys Hall vs Alamo Heights Class C District Alamo Heights 0-9
04/07 Episcopal Houston vs Houston Christian Non-District Episcopal Houston 17-7
04/07 Round Rock vs St. Andrew's Non-District St. Andrew's 9-10
04/07 Dallas Jesuit JV vs Flower Mound JV JV Dallas Jesuit JV 8-7
04/07 Vandegrift JV vs Dripping Springs JV JV Vandegrift JV 11-5
04/07 Magnolia JV vs Katy JV JV Katy JV 4-13
04/07 Bishop Lynch vs Regents School of Austin Non-District Regents School of Austin 0-18
04/07 Concordia Lutheran vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 4-18
04/06 Coppell vs Episcopal School of Dallas Class A District Episcopal School of Dallas 2-11
04/06 Keller vs Highland Park B Class B District Keller 13-7
04/06 Grapevine vs Greenhill Class C District Grapevine 16-3
04/06 St. Stephen's vs Gateway Class C District Gateway 5-13
04/06 McKinney vs Allen Non-District Allen 6-10
04/06 St. John's vs Kinkaid Class A District Kinkaid 9-14
04/06 Vista Ridge vs Georgetown Non-District Vista Ridge 8-4
04/06 Antonian College Preparatory School vs Central Catholic Non-District Central Catholic 4-10
04/06 Smithson Valley vs Reagan Non-District Smithson Valley 11-8
04/06 Emery/Weiner School vs Westside Class D District Westside 7-9
04/06 St. John's JV vs Kinkaid JV JV St. John's JV 3-2
04/05 Lovejoy JV vs Bishop Lynch Non-District Lovejoy JV 13-1
04/05 Rockwall vs St. Mark's Class A District St. Mark's 1-17
04/05 Strake Jesuit vs Kingwood Class A District Strake Jesuit 11-8
04/05 Frisco vs Dallas Jesuit B Class B District Dallas Jesuit B 2-4
04/05 St. Michael's vs St. Andrew's Class C District St. Andrew's 1-19
04/05 TMI Episcopal vs Boerne Class C District TMI Episcopal 22-2
04/05 Anderson vs Westlake B Class B District Anderson 16-5
04/05 Parish Episcopal vs Fort Worth Country Day Class C District Parish Episcopal 17-12
04/05 Plano West vs McKinney Class B District McKinney 7-21
04/05 Episcopal Houston vs Pearland Class A District Episcopal Houston 17-11
04/05 Klein vs Woodlands B Class B District Woodlands B 6-8
04/05 Stratford vs Houston Christian Class B District Stratford 13-7
04/05 Langham Creek vs Atascocita Class B District Langham Creek 11-6
04/05 Plano vs John Paul II Non-District Plano 10-5
04/05 Concordia Lutheran vs St. Pius X Class D District St. Pius X 5-13
04/05 Frisco JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 2-11
04/05 Rockwall JV vs St. Mark's JV JV St. Mark's JV 1-9
04/05 Stratford JV vs Houston Christian JV JV Stratford JV 16-4
04/04 Southlake JV Green vs Fort Worth Country Day JV JV Southlake JV Green 5-0
04/04 Bellaire vs Emery/Weiner School Non-District Emery/Weiner School 6-13
04/03 Antonian College Preparatory School vs Rouse Non-District Rouse 0-16
04/03 Woodlands B vs Georgetown Non-District Georgetown 10-12
04/03 Woodlands vs Southlake Non-District Southlake 7-8
04/03 Cy Woods vs Klein Class B District Cy Woods 10-5
04/03 Cy Woods JV vs Klein JV JV Cy Woods JV 7-0
04/02 Torrey Pines HS San Diego, Ca vs Dallas Jesuit Out of State Dallas Jesuit 9-10
04/02 Atascocita vs Kingwood Non-District Atascocita 11-5
04/02 Austin vs Vandegrift Class A District Vandegrift 11-12
04/02 Gateway vs Cedar Park Class C District Gateway 13-3
04/02 Episcopal Houston JV vs St. Pius X Non-District St. Pius X 12-17
04/02 Rouse vs Antonian College Preparatory School Class D District Rouse 17-4
04/02 Clear Springs vs Concordia Lutheran Non-District Clear Springs 9-8
04/02 Woodlands vs Highland Park Non-District Highland Park 5-12
04/02 Austin JV vs Vandegrift JV JV Austin JV 9-7
04/02 Regents School of Austin vs St. Michael's Non-District Regents School of Austin 11-2
04/02 Dripping Springs vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 15-16
04/02 Trinity Valley School vs St. Stephen's Non-District Trinity Valley School 10-2
04/02 Westlake B vs Smithson Valley Class B District Westlake B 12-10
04/02 Plano vs Bridge Lacrosse Class C District Plano 13-2
04/02 Westwood vs Georgetown Class B District Westwood 17-10
04/02 Woodlands B vs Highland Park B Non-District Highland Park B 3-14
04/02 Seven Lakes vs George Ranch Class C District George Ranch 8-10
04/02 Fort Worth Country Day vs St. Andrew's Non-District St. Andrew's 10-14
04/02 Cumberland Academy vs Grapevine Class C District Grapevine 3-7
04/02 Katy vs Friendswood Class B District Katy 11-9
04/02 Dripping Springs JV vs TMI Episcopal JV JV TMI Episcopal JV 3-7
04/02 McCallum vs Canyon Class D District Canyon 0-1
04/02 Houston Christian vs Boerne Non-District Houston Christian 19-6
04/02 Vista Ridge vs Alamo Heights Non-District Vista Ridge 11-2
04/02 Plano vs Bridge Lacrosse JV Non-District Plano 12-1
04/02 Hebron vs Coppell JV Non-District Tie 7-7
04/02 Katy JV vs Friendswood JV JV Katy JV 10-1
04/01 Lake Travis vs Westlake Class A District Westlake 4-10
04/01 Vista Ridge vs Central Catholic Non-District Vista Ridge 11-1
04/01 Plano West vs Plano East Class B District Plano East 5-26
04/01 Prosper vs Keller Class B District Keller 7-15
04/01 Episcopal School of Dallas vs Dallas Jesuit Class A District Dallas Jesuit 5-11
04/01 Allen vs St. Mark's Class A District St. Mark's 6-13
04/01 Kinkaid vs Memorial Class A District Kinkaid 15-9
04/01 Klein vs Magnolia Class B District Magnolia 4-10
04/01 St. John's vs Episcopal Houston Class A District Episcopal Houston 15-17
04/01 Saint Marys Hall vs Boerne Class C District Saint Marys Hall 15-6
04/01 Houston Christian vs Reagan Non-District Houston Christian 10-8
04/01 Lovejoy vs McKinney Class B District Lovejoy 10-5
04/01 Westside vs Lamar Non-District Westside 4-3
04/01 Torrey Pines HS San Diego, Ca vs Highland Park Out of State Highland Park 9-10
04/01 Greenhill vs Awty International School Non-District Greenhill 9-1
04/01 Episcopal School of Dallas JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 3-4
04/01 Trinity Valley School vs St. Andrew's Non-District St. Andrew's 8-10
04/01 Prosper JV vs Keller JV JV Prosper JV 14-7
04/01 Lake Travis JV vs Westlake JV JV Westlake JV 0-17
04/01 Bowie JV vs Hyde Park JV Non-District Bowie JV 6-1
04/01 Langham Creek vs St. Thomas Non-District Langham Creek 15-6
04/01 Allen JV vs St. Mark's JV JV St. Mark's JV 5-9
04/01 St. John's JV vs Episcopal Houston JV JV St. John's JV 12-9
04/01 Kinkaid JV vs Memorial JV JV Memorial JV 5-11
04/01 Fort Worth Country Day vs St. Stephen's Non-District Fort Worth Country Day 11-5
04/01 Bowie vs Hyde Park Non-District Hyde Park 10-15
03/31 Westlake vs Dripping Springs Class A District Westlake 19-2
03/31 Georgetown vs Anderson Class B District Anderson 6-12
03/31 Flower Mound vs Highland Park B Class B District Highland Park B 6-8
03/31 Stratford vs Katy Class B District Katy 8-9
03/31 Ridge Point vs Emery/Weiner School Non-District Ridge Point 12-5
03/31 John Paul II vs Hebron Class D District Hebron 9-10
03/31 Greenhill vs Plano Class C District Plano 7-8
03/31 St. Michael's vs Round Rock Non-District Round Rock 6-10
03/31 Dallas Jesuit B vs Keller Class B District Keller 3-18
03/31 Flower Mound JV vs Highland Park JV JV Flower Mound JV 8-6
03/31 Westlake JV vs Dripping Springs JV JV Westlake JV 15-2
03/31 Stratford JV vs Katy JV JV Katy JV 1-9
03/30 Kingwood vs Episcopal Houston Class A District Episcopal Houston 6-12
03/30 Southlake vs Highland Park Non-District Highland Park 12-13
03/30 Saint Marys Hall vs TMI Episcopal Class C District TMI Episcopal 8-21
03/30 Boerne vs Alamo Heights Class C District Alamo Heights 4-15
03/30 George Ranch vs Bellaire Class C District George Ranch 14-6
03/30 Regents School of Austin vs Georgetown Class B District Georgetown 6-11
03/30 Hyde Park JV vs Gateway JV JV Hyde Park JV 9-5
03/30 Plano East vs Prosper Class B District Prosper 6-12
03/30 Reagan vs Central Catholic Class C District Central Catholic 6-10
03/30 High Point Academy JV vs Plano Non-District Plano 4-6
03/30 McCallum vs Round Rock JV Non-District McCallum 10-9
03/30 Vista Ridge vs St. Stephen's Class C District Vista Ridge 9-3
03/30 Southlake JV Green vs Highland Park JV JV Southlake JV Green 7-5
03/30 Kingwood JV vs Episcopal Houston JV JV Episcopal Houston JV 5-9
03/30 St. Pius X vs Westside Class D District Westside 9-12
03/30 St. Andrew's vs Gateway Class C District Gateway 6-11
03/29 Stratford vs Woodlands B Non-District Stratford 11-10
03/29 Atascocita vs Cy Woods Class B District Cy Woods 7-8
03/29 St. Mark's vs Coppell Non-District St. Mark's 15-0
03/29 St. John's vs Woodlands Class A District Woodlands 5-14
03/29 Lovejoy vs Parish Episcopal Non-District Lovejoy 14-8
03/29 Greenhill vs Fort Worth Country Day Class C District Greenhill 12-11
03/29 Memorial vs Pearland Class A District Memorial 9-7
03/29 Clear Springs vs St. Thomas Class C District St. Thomas 3-10
03/29 Klein vs Langham Creek Class B District Langham Creek 3-18
03/29 Houston Christian vs Kinkaid Non-District Kinkaid 5-11
03/29 Grapevine vs Frisco Non-District Frisco 6-7
03/29 Concordia Lutheran vs Emery/Weiner School Class D District Emery/Weiner School 7-9
03/29 St. Mark's JV vs Coppell JV JV Tie 2-2
03/29 Antonian College Preparatory School vs Hyde Park Class D District Hyde Park 7-18
03/29 Highland Park JV vs Episcopal School of Dallas JV JV Episcopal School of Dallas JV 3-10
03/29 Atascocita JV vs Cy Woods JV JV Cy Woods JV 1-12
03/29 Magnolia JV vs Woodlands JV JV Woodlands JV 5-6
03/28 Highland Park B vs McKinney Class B District McKinney 6-7
03/28 High Point Academy JV vs Fort Worth Country Day JV JV Fort Worth Country Day JV 3-9
03/28 Southlake JV Green vs Keller JV JV Southlake JV Green 6-3
03/28 John Paul II vs Bridge Lacrosse Non-District John Paul II 13-6
03/27 George Ranch JV vs Katy JV JV Katy JV 6-13
03/27 Dripping Springs vs Strake Jesuit Non-District Dripping Springs 15-12
03/27 TMI Episcopal JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 2-12
03/27 Episcopal School of Dallas vs Woodlands Non-District Episcopal School of Dallas 12-5
03/27 Dripping Springs JV vs Strake Jesuit JV JV Strake Jesuit JV 4-6
03/27 Georgetown vs Magnolia Non-District Georgetown 8-7
03/27 TMI Episcopal vs Grapevine Non-District TMI Episcopal 12-5
03/27 St. Stephen St. Agnes Va. vs Southlake Out of State St. Stephen St. Agnes Va. 16-11
03/26 Lamar vs Bellaire Class C District Lamar 10-6
03/26 Flower Mound vs Rockwall Non-District Flower Mound 8-7
03/26 Georgetown vs Langham Creek Non-District Langham Creek 8-12
03/26 St. Thomas vs George Ranch Class C District St. Thomas 9-8
03/26 Plano vs Prestonwood Christian Academy Class C District Plano 12-2
03/26 Lake Travis vs Vandegrift Class A District Lake Travis 10-6
03/26 Magnolia vs Atascocita Class B District Magnolia 16-12
03/26 Friendswood JV vs Stratford JV JV Stratford JV 3-9
03/26 Rouse vs Hyde Park Class D District Hyde Park 10-14
03/26 Dripping Springs vs Kinkaid Non-District Kinkaid 14-16
03/26 Highland Park B vs Lovejoy Class B District Lovejoy 6-16
03/26 Westwood vs Round Rock Class B District Westwood 14-2
03/26 Vista Ridge JV vs Bowie JV JV Vista Ridge JV 8-6
03/26 Dallas Jesuit vs Austin Non-District Dallas Jesuit 17-7
03/26 Episcopal School of Dallas vs St. John's Non-District Episcopal School of Dallas 13-3
03/26 Magnolia JV vs Atascocita JV JV Magnolia JV 4-0
03/26 Friendswood vs Stratford Class B District Stratford 4-9
03/26 Lake Travis JV vs Vandegrift JV JV Vandegrift JV 6-11
03/26 Keller JV vs Allen JV JV Keller JV 8-5
03/26 Dallas Jesuit B vs Anderson Non-District Anderson 5-8
03/26 Seven Lakes vs Clear Springs Class C District Seven Lakes 7-5
03/26 Cumberland Academy vs Fort Worth Country Day Class C District Cumberland Academy 6-4
03/26 Vista Ridge vs Bowie Class C District Vista Ridge 11-2
03/26 Memorial vs Kingwood Class A District Memorial 16-2
03/26 St. Stephen St. Agnes Va. vs Highland Park Out of State St. Stephen St. Agnes Va. 16-9
03/26 Boerne vs Smithson Valley Non-District Smithson Valley 15-17
03/26 St. Andrew's vs Parish Episcopal Non-District St. Andrew's 8-5
03/26 Westwood JV vs Round Rock JV JV Round Rock JV 4-5
03/26 Dripping Springs JV vs Kinkaid JV JV Dripping Springs JV 7-6
03/26 Antonian College Preparatory School vs Canyon Class D District Canyon 6-13
03/26 Cedar Park vs St. Michael's Class C District St. Michael's 4-13
03/26 Keller vs Allen Non-District Keller 14-13
03/26 McCallum vs Austin JV Non-District Austin JV 1-10
03/26 John Paul II vs Plano West Non-District Plano West 3-4
03/26 Regents School of Austin vs Alamo Heights Non-District Alamo Heights 4-7
03/26 St. Mark's vs Episcopal Houston Non-District St. Mark's 16-2
03/26 Katy vs Ridge Point Class B District Katy 9-4
03/25 Rouse vs Gateway JV JV Rouse 14-1
03/25 Trinity Valley School JV vs Bishop Lynch Non-District Trinity Valley School JV 12-1
03/25 Plano East vs McKinney Class B District McKinney 6-7
03/25 TMI Episcopal vs Highland Park B Non-District TMI Episcopal 14-7
03/25 Frisco vs Coppell Non-District Coppell 8-13
03/25 Boerne vs Central Catholic Class C District Boerne 9-5
03/25 Reagan vs Saint Marys Hall Class C District Saint Marys Hall 4-19
03/25 St. Mark's vs St. John's Non-District St. Mark's 17-5
03/25 Houston Christian vs Woodlands B Non-District Woodlands B 8-10
03/25 Prestonwood Christian Academy vs Cumberland Academy Class C District Cumberland Academy 2-17
03/25 Trinity Valley School vs Bishop Lynch Class D District Trinity Valley School 18-0
03/25 Westlake vs Keller Non-District Westlake 17-3
03/25 St. Andrew's vs Greenhill Non-District St. Andrew's 18-4
03/25 St. Michael's vs Gateway Class C District Gateway 5-19
03/25 TMI Episcopal JV vs Highland Park JV JV Highland Park JV 7-12
03/25 Frisco JV vs Coppell JV JV Coppell JV 2-7
03/25 Concordia Lutheran vs Westside Class D District Westside 3-12
03/24 Prosper vs Lovejoy Class B District Lovejoy 4-16
03/24 Memorial vs Episcopal Houston Class A District Episcopal Houston 5-8
03/24 Strake Jesuit vs Woodlands Class A District Woodlands 9-17
03/24 Grapevine vs Prestonwood Christian Academy Class C District Grapevine 17-3
03/24 Ridge Point JV vs St. Pius X Non-District Ridge Point JV 16-7
03/24 Emery/Weiner School vs George Ranch Non-District George Ranch 5-17
03/24 John Paul II vs High Point Academy JV Non-District John Paul II 11-2
03/24 Stratford vs Langham Creek Non-District Stratford 11-9
03/24 St. Stephen St. Agnes Va. vs Dallas Jesuit Out of State St. Stephen St. Agnes Va. 9-7
03/24 Cy Woods JV vs Kinkaid JV JV Cy Woods JV 14-2
03/24 Keller JV vs Flower Mound JV JV Flower Mound JV 8-19
03/24 Prosper JV vs Lovejoy JV JV Lovejoy JV 7-14
03/24 Austin vs Regents School of Austin Non-District Austin 7-2
03/24 Memorial JV vs Episcopal Houston JV JV Memorial JV 9-7
03/24 Strake Jesuit JV vs Woodlands JV JV Strake Jesuit JV 10-2
03/23 Westwood vs Dripping Springs Non-District Dripping Springs 12-13
03/23 Highland Park vs Rockwall Class A District Highland Park 14-1
03/23 Smithson Valley vs Alamo Heights Non-District Smithson Valley 14-12
03/23 Hyde Park vs St. Michael's Non-District Hyde Park 11-10
03/23 Anderson vs Vandegrift Non-District Anderson 9-5
03/23 Central Catholic vs TMI Episcopal Class C District TMI Episcopal 1-22
03/23 Antonian College Preparatory School vs Boerne Non-District Boerne 2-18
03/23 Round Rock vs Westlake B Class B District Westlake B 6-12
03/23 Allen vs Parish Episcopal Non-District Allen 15-5
03/23 Cy Woods vs Houston Christian Non-District Cy Woods 19-8
03/23 Lamar vs Klein Non-District Klein 0-7
03/23 Valor Christian HS, Highlands Ranch, Co. vs Episcopal School of Dallas Out of State Episcopal School of Dallas 7-16
03/23 Highland Park JV vs Rockwall JV JV Highland Park JV 4-3
03/23 McCallum vs St. Stephen's Non-District St. Stephen's 1-15
03/23 Westwood JV vs Dripping Springs JV JV Dripping Springs JV 1-9
03/23 Canyon vs TMI Episcopal JV Non-District Canyon 9-4
03/23 Cy Woods JV vs Houston Christian JV JV Cy Woods JV 15-0
03/22 Concordia Lutheran JV vs St. Thomas JV JV St. Thomas JV 1-6
03/22 Pearland vs St. John's Class A District St. John's 5-9
03/22 George Ranch vs Stratford Non-District Stratford 2-12
03/22 Kingwood vs Kinkaid Class A District Kinkaid 1-14
03/22 High Point Academy JV vs Bishop Lynch Non-District Bishop Lynch 8-17
03/22 Dallas Jesuit JV vs Coppell JV JV Dallas Jesuit JV 7-2
03/22 Plano East vs John Paul II Non-District Plano East 17-5
03/22 Lovejoy vs St. Mark's Non-District St. Mark's 7-16
03/22 Plano West vs Frisco Class B District Frisco 5-25
03/22 Bowie vs St. Andrew's Class C District St. Andrew's 7-15
03/22 Concordia Lutheran vs St. Thomas Non-District St. Thomas 3-6
03/22 Valor Christian HS, Highlands Ranch, Co. vs Southlake Out of State Valor Christian HS, Highlands Ranch, Co. 10-6
03/22 Trinity Valley School JV vs Fort Worth Country Day JV JV Trinity Valley School JV 7-1
03/22 St. Pius X vs Stratford JV Non-District St. Pius X 12-3
03/22 Lovejoy JV vs St. Mark's JV JV Lovejoy JV 8-7
03/22 Kingwood JV vs Kinkaid JV JV Kinkaid JV 4-11
03/20 Rouse vs Bowie Non-District Rouse 8-5
03/19 Alamo Heights vs Reagan Class C District Alamo Heights 22-0
03/19 Concordia Lutheran vs Central Catholic Non-District Central Catholic 4-9
03/18 Plano East vs Plano Non-District Plano East 16-1
03/18 Lovejoy JV vs Rockwall JV JV Lovejoy JV 10-6
03/18 Central Catholic vs Saint Marys Hall Class C District Saint Marys Hall 0-14
03/18 Concordia Lutheran vs Antonian College Preparatory School Non-District Antonian College Preparatory School 3-4
03/16 Lovejoy vs Frisco Class B District Lovejoy 10-6
03/15 Antonian College Preparatory School vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 2-16
03/12 Bishop Lynch vs George Ranch Non-District George Ranch 2-18
03/11 Fort Worth Country Day vs Bridge Lacrosse Class C District Fort Worth Country Day 13-5
03/11 Kingwood vs Pearland Class A District Pearland 4-12
03/11 Westside vs Cy Woods JV Non-District Cy Woods JV 4-11
03/11 Bishop Lynch vs St. Pius X Non-District St. Pius X 13-16
03/11 Katy JV vs Concordia Lutheran JV JV Katy JV 13-2
03/10 Dripping Springs vs Lake Travis Class A District Dripping Springs 9-7
03/10 St. Thomas vs Seven Lakes Class C District St. Thomas 7-4
03/10 Rouse vs Austin JV Non-District Rouse 15-10
03/10 Highland Park vs Episcopal School of Dallas Non-District Episcopal School of Dallas 5-6
03/10 Dallas Jesuit vs Coppell Class A District Dallas Jesuit 14-4
03/10 Hebron vs Flower Mound Non-District Flower Mound 4-13
03/10 Strake Jesuit vs Episcopal Houston Class A District Episcopal Houston 9-11
03/10 St. Mark's vs Southlake Non-District St. Mark's 13-6
03/10 Friendswood vs Houston Christian Class B District Friendswood 10-5
03/10 Cedar Park vs Bowie Class C District Bowie 7-13
03/10 Parish Episcopal vs John Paul II Non-District Parish Episcopal 14-6
03/10 Magnolia vs Langham Creek Class B District Langham Creek 5-14
03/10 Dripping Springs JV vs Lake Travis JV JV Lake Travis JV 5-8
03/10 Round Rock vs Austin Non-District Austin 3-10
03/10 St. Thomas JV vs Seven Lakes JV JV Tie 4-4
03/10 Awty International School vs St. Pius X Class D District St. Pius X 2-19
03/10 Strake Jesuit JV vs Episcopal Houston JV JV Strake Jesuit JV 8-1
03/10 Friendswood JV vs Houston Christian JV JV Friendswood JV 4-1
03/09 St. Andrew's vs Vista Ridge Class C District Vista Ridge 4-9
03/09 Fort Worth Country Day vs Dallas Jesuit B Non-District Dallas Jesuit B 3-13
03/09 Lamar vs Ridge Point Non-District Ridge Point 5-11
03/09 Pearland vs Kinkaid Class A District Kinkaid 6-11
03/09 Greenhill vs Trinity Valley School Non-District Trinity Valley School 5-16
03/09 Fort Worth Country Day JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 2-16
03/09 Clear Springs vs Westside Non-District Clear Springs 7-6
03/08 Atascocita vs Episcopal Houston Non-District Episcopal Houston 10-13
03/08 Klein vs Stratford Non-District Stratford 0-6
03/08 Highland Park JV vs Coppell JV JV Coppell JV 4-5
03/08 Episcopal School of Dallas JV vs Southlake JV Green JV Episcopal School of Dallas JV 6-3
03/08 Boerne vs St. Michael's Non-District St. Michael's 6-7
03/08 Concordia Lutheran vs Awty International School Class D District Concordia Lutheran 15-1
03/08 Atascocita JV vs Episcopal Houston JV JV Episcopal Houston JV 3-7
03/08 Klein JV vs Stratford JV JV Klein JV 13-4
03/07 Gateway JV vs Lake Travis JV JV Lake Travis JV 6-10
03/07 Magnolia JV vs St. Pius X Non-District Magnolia JV 13-6
03/06 Cedar Park vs Clear Springs Non-District Clear Springs 4-8
03/06 Round Rock JV vs Bowie JV JV Round Rock JV 9-6
03/06 Woodlands vs Dripping Springs Non-District Woodlands 17-8
03/06 Boerne vs Parish Episcopal Non-District Parish Episcopal 9-16
03/06 Hebron vs Rouse Non-District Hebron 13-8
03/06 Round Rock vs Bowie Non-District Round Rock 21-11
03/06 Westwood vs Keller Non-District Keller 10-14
03/06 Flower Mound vs Westlake Non-District Westlake 1-15
03/06 Woodlands JV vs Dripping Springs JV JV Woodlands JV 5-4
03/06 Southlake vs Kingwood Non-District Southlake 18-5
03/06 Highland Park vs Lake Travis Non-District Highland Park 13-7
03/06 Flower Mound JV vs Westlake JV JV Westlake JV 2-13
03/06 Westwood JV vs Keller JV JV Keller JV 0-9
03/06 Rio Rancho-Duke City Rio Rancho, NM vs Keller JV Out of State Keller JV 8-14
03/05 Memorial vs Stratford Non-District Memorial 8-5
03/05 Seven Lakes vs Lamar Class C District Seven Lakes 6-3
03/05 Friendswood vs George Ranch Non-District Friendswood 10-3
03/05 Boerne vs Grapevine Non-District Grapevine 5-18
03/05 Flower Mound JV vs Regents School of Austin Non-District Regents School of Austin 5-14
03/05 Catholic High School Baton Rouge La vs Kingwood Out of State Catholic High School Baton Rouge La 10-1
03/05 Woodlands vs Westlake Non-District Westlake 6-17
03/05 Cumberland Academy vs Greenhill Class C District Cumberland Academy 13-6
03/05 Southlake vs St. John's Non-District Southlake 12-6
03/05 Westwood vs Highland Park B Non-District Highland Park B 11-13
03/05 Smithson Valley vs Anderson Class B District Anderson 13-15
03/05 Cedar Park vs Bellaire Non-District Cedar Park 8-7
03/05 Highland Park vs Austin Non-District Highland Park 11-10
03/05 St. Michael's vs Vista Ridge Class C District Vista Ridge 6-9
03/05 Katy vs Atascocita Non-District Atascocita 13-14
03/05 Roadrunners Lacrosse Albuquerque NM vs High Point Academy JV Out of State Roadrunners Lacrosse Albuquerque NM 13-2
03/05 Hyde Park JV vs Lake Travis JV JV Lake Travis JV 5-12
03/05 Rouse vs Canyon Class D District Rouse 12-4
03/05 TMI Episcopal JV vs Gateway JV JV TMI Episcopal JV 10-2
03/05 Woodlands B vs Westlake B Non-District Westlake B 4-11
03/05 Hebron vs McCallum Non-District Hebron 11-0
03/05 St. Andrew's vs St. Thomas Non-District St. Andrew's 15-3
03/05 Houston Christian vs St. Mark's Non-District St. Mark's 2-17
03/05 Kinkaid vs Episcopal School of Dallas Non-District Episcopal School of Dallas 5-14
03/05 Memorial JV vs Stratford JV JV Memorial JV 8-4
03/05 Westwood JV vs Frisco JV JV Frisco JV 0-11
03/05 Flower Mound vs Georgetown Non-District Flower Mound 12-4
03/05 Katy JV vs Atascocita JV JV Katy JV 14-2
03/05 TMI Episcopal vs Gateway Non-District TMI Episcopal 16-3
03/05 Keller JV vs Episcopal School of Dallas JV JV Episcopal School of Dallas JV 5-17
03/05 Roadrunners Lacrosse Albuquerque NM vs High Point Academy JV Out of State Roadrunners Lacrosse Albuquerque NM 13-0
03/04 Coppell JV vs Allen JV JV Allen JV 5-10
03/04 Episcopal Houston vs Cy Woods Non-District Episcopal Houston 11-8
03/04 Strake Jesuit vs Memorial Class A District Strake Jesuit 7-4
03/04 St. Andrew's vs Awty International School Non-District St. Andrew's 10-0
03/04 Rio Rancho-Duke City Rio Rancho, NM vs Keller JV Out of State Rio Rancho-Duke City Rio Rancho, NM 10-2
03/04 Keller JV vs Bishop Lynch Non-District Keller JV 18-1
03/04 Houston Christian vs Episcopal School of Dallas Non-District Episcopal School of Dallas 1-16
03/04 Kinkaid vs St. Mark's Non-District St. Mark's 8-16
03/04 Catholic High School Baton Rouge La vs Woodlands B Out of State Catholic High School Baton Rouge La 12-9
03/04 Fort Worth Country Day vs Grapevine Class C District Grapevine 2-11
03/04 Coppell vs Allen Non-District Allen 5-9
03/04 Episcopal Houston JV vs Cy Woods JV JV Cy Woods JV 3-18
03/04 Strake Jesuit JV vs Memorial JV JV Strake Jesuit JV 9-5
03/04 Catholic High School JV Baton Rouge La vs Woodlands JV Out of State Catholic High School JV Baton Rouge La 12-4
03/03 Highland Park B vs Dallas Jesuit B Class B District Highland Park B 7-4
03/03 Stratford vs Magnolia Non-District Magnolia 3-12
03/03 Prosper vs Flower Mound Class B District Prosper 12-11
03/03 Frisco vs McKinney Class B District McKinney 8-12
03/03 Hebron vs Plano Non-District Hebron 12-5
03/03 Hyde Park vs McCallum Class D District Hyde Park 13-3
03/03 Rockwall vs Plano West Non-District Rockwall 12-4
03/03 St. Stephen's vs Cedar Park Class C District St. Stephen's 9-4
03/03 St. Thomas vs St. Pius X Non-District St. Thomas 17-16
03/03 Prosper JV vs Flower Mound JV Non-District Prosper JV 11-7
03/03 Stratford JV vs Magnolia JV JV Magnolia JV 3-9
03/02 Magnolia vs Episcopal Houston Non-District Episcopal Houston 14-17
03/02 Lovejoy JV vs Dallas Jesuit JV JV Lovejoy JV 8-6
03/02 Klein vs Katy Non-District Katy 3-17
03/02 Clear Springs vs Bellaire Class C District Clear Springs 7-2
03/02 Gateway vs Westlake B Non-District Gateway 13-4
03/02 Georgetown vs Round Rock Class B District Georgetown 13-6
03/02 Antonian College Preparatory School vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 1-18
03/02 Saint Marys Hall vs St. Michael's Non-District Saint Marys Hall 13-6
03/02 Fort Worth Country Day JV vs Southlake JV Green JV Southlake JV Green 2-13
03/02 Emery/Weiner School vs Awty International School Class D District Emery/Weiner School 13-2
03/02 Magnolia JV vs Episcopal Houston JV JV Episcopal Houston JV 8-9
03/02 Katy JV vs Klein JV JV Katy JV 7-3
03/01 Seven Lakes JV vs Concordia Lutheran JV JV Seven Lakes JV 4-0
03/01 Cy Woods vs St. John's Non-District Cy Woods 10-7
03/01 John Paul II vs Trinity Valley School Class D District Trinity Valley School 4-19
03/01 Plano vs Fort Worth Country Day Class C District Fort Worth Country Day 3-7
03/01 Woodlands vs Pearland Class A District Woodlands 18-2
03/01 Strake Jesuit vs Kinkaid Class A District Kinkaid 9-10
03/01 Episcopal School of Dallas JV vs Allen JV JV Episcopal School of Dallas JV 9-6
03/01 Westside vs George Ranch Non-District George Ranch 8-10
03/01 Cedar Park vs St. Andrew's Class C District St. Andrew's 3-15
03/01 Plano East vs Frisco Class B District Frisco 9-13
03/01 Seven Lakes vs Concordia Lutheran Non-District Seven Lakes 13-6
03/01 Bishop Lynch vs High Point Academy JV Non-District Bishop Lynch 13-2
03/01 Cy Woods JV vs St. John's JV JV Cy Woods JV 7-5
03/01 Vista Ridge vs Hyde Park Non-District Vista Ridge 8-2
03/01 Strake Jesuit JV vs Kinkaid JV JV Strake Jesuit JV 14-4
02/28 Keller JV vs Hebron Non-District Keller JV 19-16
02/28 McKinney vs Prosper Class B District McKinney 8-4
02/28 St. Stephen's vs Greenhill Non-District St. Stephen's 15-11
02/27 Hyde Park vs Cedar Park Non-District Hyde Park 14-4
02/27 Seven Lakes JV vs Vista Ridge JV JV Vista Ridge JV 1-6
02/27 Round Rock JV vs TMI Episcopal JV JV TMI Episcopal JV 4-13
02/27 Bridge Lacrosse vs Cumberland Academy Class C District Cumberland Academy 4-22
02/27 Anderson vs Plano Non-District Anderson 12-2
02/27 Westwood JV vs Bowie JV JV Westwood JV 4-0
02/27 Coppell vs Dripping Springs Non-District Coppell 10-9
02/27 Seven Lakes vs Vista Ridge Non-District Vista Ridge 1-9
02/27 Memorial vs Vandegrift Non-District Memorial 10-8
02/27 Austin vs Episcopal School of Dallas Non-District Episcopal School of Dallas 5-11
02/27 Round Rock vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 7-17
02/27 IMG Academy, Fl vs Woodlands Out of State IMG Academy, Fl 17-6
02/27 George Ranch vs Alamo Heights Non-District Alamo Heights 2-15
02/27 Canyon vs Austin JV Non-District Austin JV 8-11
02/27 Coppell JV vs Dripping Springs JV JV Coppell JV 4-3
02/27 Memorial JV vs Vandegrift JV JV Vandegrift JV 4-8
02/27 Shawnee Mission East-Kansas City vs Keller Out of State Keller 6-20
02/27 Anderson vs Plano West Non-District Anderson 17-4
02/26 Coppell vs Vandegrift Non-District Coppell 7-6
02/26 George Ranch vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 4-16
02/26 McCallum vs Antonian College Preparatory School Class D District Antonian College Preparatory School 5-10
02/26 Memorial vs Westlake Non-District Westlake 3-14
02/26 Coppell JV vs Vandegrift JV JV Coppell JV 7-6
02/26 Byrd High School La vs Highland Park B Out of State Highland Park B 3-17
02/26 Regents School of Austin vs Smithson Valley Class B District Smithson Valley 3-7
02/26 IMG Academy, Fl vs St. Mark's Out of State IMG Academy, Fl 12-11
02/26 Memorial JV vs Westlake JV JV Westlake JV 2-14
02/26 St. Thomas JV vs Westside Non-District Westside 3-12
02/26 Seven Lakes JV vs Gateway JV JV Seven Lakes JV 5-0
02/26 Cy Woods vs Clear Springs Non-District Cy Woods 10-3
02/26 Shawnee Mission East-Kansas City vs Southlake Out of State Southlake 3-16
02/26 Austin vs Allen Non-District Austin 12-10
02/26 Awty International School vs Trinity Valley School Non-District Trinity Valley School 0-17
02/26 Episcopal Houston vs Georgetown Non-District Episcopal Houston 12-7
02/26 Lake Travis vs Westwood Non-District Lake Travis 13-9
02/26 Seven Lakes vs Gateway Non-District Gateway 4-11
02/26 Friendswood vs Langham Creek Non-District Langham Creek 6-14
02/26 IMG Academy, Fl vs Dallas Jesuit Out of State IMG Academy, Fl 8-7
02/25 Reagan vs St. Michael's Non-District St. Michael's 6-10
02/25 Magnolia vs Woodlands B Class B District Magnolia 22-4
02/25 Atascocita vs Houston Christian Non-District Atascocita 10-7
02/25 Shawnee Mission East-Kansas City vs Episcopal School of Dallas Out of State Episcopal School of Dallas 3-16
02/25 Kinkaid vs Westlake Non-District Westlake 8-15
02/25 Dallas Jesuit B vs McKinney Class B District McKinney 5-11
02/25 Flower Mound vs Plano East Class B District Flower Mound 8-4
02/25 Byrd High School La vs Rockwall Out of State Rockwall 1-17
02/25 Parish Episcopal vs Bridge Lacrosse Class C District Parish Episcopal 13-7
02/25 Episcopal Houston vs Dripping Springs Non-District Dripping Springs 5-14
02/25 Awty International School vs Fort Worth Country Day Non-District Fort Worth Country Day 0-15
02/25 Atascocita JV vs Houston Christian JV JV Atascocita JV 6-1
02/25 IMG Academy, Fl vs Southlake Out of State IMG Academy, Fl 10-2
02/25 Cumberland Academy vs Bishop Lynch Non-District Cumberland Academy 19-3
02/23 Kingwood vs St. John's Class A District St. John's 6-16
02/23 Pearland vs Strake Jesuit Class A District Pearland 9-7
02/23 Cy Woods vs St. Thomas Non-District Cy Woods 15-5
02/23 George Ranch vs Klein Non-District Klein 3-7
02/23 TMI Episcopal JV vs Alamo Heights JV JV TMI Episcopal JV 10-4
02/23 Kingwood JV vs St. John's JV JV St. John's JV 3-13
02/23 St. Pius X vs Strake Jesuit JV Non-District Strake Jesuit JV 6-12
02/22 Highland Park vs Coppell Non-District Highland Park 13-1
02/22 Lovejoy vs Flower Mound Class B District Flower Mound 4-7
02/22 Episcopal Houston vs Woodlands Class A District Woodlands 12-15
02/22 Awty International School vs Concordia Lutheran Non-District Concordia Lutheran 0-12
02/22 Katy vs Kinkaid Non-District Kinkaid 13-14
02/22 Lovejoy JV vs Flower Mound JV JV Lovejoy JV 9-4
02/22 IMG Academy, Fl vs Episcopal School of Dallas Out of State Episcopal School of Dallas 5-7
02/22 Episcopal Houston JV vs Woodlands JV JV Woodlands JV 5-11
02/22 Atascocita JV vs Kinkaid JV JV Atascocita JV 7-6
02/20 Boerne vs Rouse Non-District Boerne 8-4
02/20 Westwood vs Stratford Non-District Westwood 14-12
02/20 Bellaire JV vs Friendswood JV JV Bellaire JV 3-1
02/20 Grapevine vs Bridge Lacrosse Class C District Grapevine 16-1
02/20 Clear Springs vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 3-18
02/20 Westwood JV vs Stratford JV JV Stratford JV 2-8
02/20 Memorial vs Southlake Non-District Southlake 8-15
02/19 Westside vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 2-11
02/19 Lamar vs George Ranch Class C District George Ranch 2-10
02/19 Bellaire vs St. Pius X Non-District Bellaire 11-6
02/19 Bridge Lacrosse JV vs Trinity Valley School JV JV Trinity Valley School JV 6-12
02/19 Dallas Jesuit vs Woodlands Non-District Dallas Jesuit 15-6
02/19 Pearland vs Magnolia Non-District Pearland 12-9
02/19 Bridge Lacrosse vs Trinity Valley School Non-District Trinity Valley School 0-14
02/19 High Point Academy JV vs John Paul II Non-District John Paul II 6-7
02/19 St. John's vs Vandegrift Non-District Vandegrift 8-10
02/19 Memorial vs Highland Park Non-District Highland Park 2-15
02/19 Episcopal School of Dallas vs Episcopal Houston Non-District Episcopal School of Dallas 20-2
02/19 Highland Park B vs Georgetown Non-District Highland Park B 11-6
02/19 Dallas Jesuit B vs Woodlands B Non-District Dallas Jesuit B 10-6
02/19 Westwood JV vs Atascocita JV JV Atascocita JV 1-4
02/19 Antonian College Preparatory School vs Vista Ridge Non-District Vista Ridge 1-15
02/19 Clear Springs vs Alamo Heights Non-District Alamo Heights 3-10
02/19 Friendswood vs Cy Woods Non-District Cy Woods 6-16
02/19 Gateway vs Reagan Non-District Gateway 19-7
02/19 Cedar Park vs Vandegrift JV Non-District Vandegrift JV 5-13
02/19 Langham Creek vs Katy Non-District Katy 6-18
02/19 Dallas Jesuit JV vs Woodlands JV JV Dallas Jesuit JV 13-6
02/19 Westwood vs Atascocita Non-District Westwood 17-8
02/19 Ridge Point JV vs Episcopal Houston JV JV Ridge Point JV 11-5
02/19 Friendswood JV vs Cy Woods JV JV Cy Woods JV 2-14
02/19 Plano vs Keller JV Non-District Keller JV 2-15
02/18 Keller vs Plano East Class B District Keller 23-3
02/18 St. John's vs Austin Non-District Austin 4-14
02/18 Seven Lakes vs Houston Christian Non-District Houston Christian 1-10
02/18 Bowie vs St. Michael's Class C District Bowie 9-6
02/18 Seven Lakes JV vs Houston Christian JV JV Seven Lakes JV 11-1
02/17 Georgetown vs Dripping Springs Non-District Dripping Springs 5-13
02/17 Flower Mound vs Frisco Class B District Flower Mound 8-4
02/17 Stratford vs Episcopal Houston Non-District Episcopal Houston 5-11
02/17 Canyon vs Central Catholic Non-District Central Catholic 4-6
02/17 Magnolia vs St. Thomas Non-District Magnolia 16-2
02/17 George Ranch JV vs Bellaire JV JV George Ranch JV 10-1
02/17 Flower Mound JV vs Frisco JV JV Frisco JV 6-7
02/17 Alamo Heights JV vs Dripping Springs JV JV Alamo Heights JV 6-1
02/17 Stratford JV vs Episcopal Houston JV JV Stratford JV 9-2
02/16 Bowie JV vs Lake Travis JV Non-District Lake Travis JV 3-9
02/16 Prosper vs Dallas Jesuit B Class B District Prosper 8-4
02/16 Friendswood vs Strake Jesuit Non-District Strake Jesuit 7-12
02/16 Vista Ridge vs Round Rock Non-District Vista Ridge 8-3
02/16 Anderson vs Lake Travis Non-District Anderson 12-7
02/16 Woodlands B vs Langham Creek Class B District Langham Creek 4-12
02/16 Prosper JV vs Dallas Jesuit JV JV Dallas Jesuit JV 5-8
02/16 Westlake JV vs Austin JV JV Westlake JV 8-4
02/16 Friendswood JV vs Strake Jesuit JV JV Strake Jesuit JV 0-17
02/15 Klein vs Episcopal Houston Non-District Episcopal Houston 3-9
02/15 Rockwall vs Parish Episcopal Non-District Rockwall 4-3
02/15 Katy vs St. John's Non-District Katy 10-8
02/15 Plano West vs Lovejoy Class B District Lovejoy 5-20
02/15 Lamar JV vs St. Thomas JV JV Lamar JV 16-6
02/15 Kinkaid vs Stratford Non-District Kinkaid 15-5
02/15 Southlake JV Green vs Coppell JV JV Coppell JV 5-7
02/15 Westside vs Houston Christian JV Non-District Westside 3-1
02/15 Klein JV vs Episcopal Houston JV JV Klein JV 8-5
02/15 Katy JV vs St. John's JV JV St. John's JV 3-6
02/15 Kinkaid JV vs Stratford JV JV Kinkaid JV 8-5
02/13 Alamo Heights vs Round Rock Non-District Alamo Heights 9-3
02/13 Vandegrift JV vs Woodlands JV JV Vandegrift JV 9-5
02/13 Austin vs Memorial Non-District Austin 12-4
02/13 Alamo Heights JV vs Round Rock JV JV Alamo Heights JV 8-7
02/13 Cy Woods vs Anderson Non-District Anderson 8-10
02/13 Vandegrift vs Woodlands Non-District Woodlands 4-19
02/13 High Point Academy JV vs Bridge Lacrosse JV JV Tie 3-3
02/13 Georgetown vs McKinney Non-District McKinney 5-12
02/13 Lake Travis vs Southlake Non-District Southlake 8-12
02/13 Austin JV vs Memorial JV JV Austin JV 13-4
02/13 Dripping Springs vs Allen Non-District Allen 8-9
02/12 Westside vs Bellaire Non-District Westside 12-9
02/12 St. John's vs Memorial Non-District Tie 7-7
02/12 St. Thomas vs Klein Non-District Klein 2-4
02/12 Georgetown vs Lovejoy Non-District Lovejoy 7-8
02/12 St. John's JV vs Memorial JV JV St. John's JV 8-2
02/12 Cy Woods vs Smithson Valley Non-District Cy Woods 10-8
02/12 Westlake JV vs TMI Episcopal JV JV Westlake JV 8-5
02/12 Lake Travis vs Dallas Jesuit Non-District Dallas Jesuit 8-13
02/12 Round Rock vs Central Catholic Non-District Round Rock 11-1
02/12 Houston Christian vs Clear Springs Non-District Houston Christian 7-5
02/12 Reagan vs Vista Ridge Non-District Vista Ridge 2-11
02/12 Alamo Heights vs Gateway Non-District Gateway 10-11
02/12 Austin vs Strake Jesuit Non-District Austin 14-5
02/12 Dripping Springs vs Frisco Non-District Dripping Springs 11-7
02/12 Vandegrift vs Westwood Non-District Westwood 17-18
02/12 Cedar Park vs Boerne Non-District Cedar Park 8-7
02/12 Plano vs Cumberland Academy Class C District Cumberland Academy 0-12
02/12 Westlake B vs TMI Episcopal Non-District TMI Episcopal 4-14
02/12 Alamo Heights JV vs Gateway JV JV Alamo Heights JV 6-1
02/12 Austin JV vs Strake Jesuit JV JV Strake Jesuit JV 4-10
02/11 Canyon vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 1-17
02/11 Plano West vs Parish Episcopal Non-District Plano West 5-4
02/11 Plano East vs Allen Non-District Allen 4-11
02/10 McKinney vs Keller Class B District Keller 6-22
02/10 Bellaire vs Katy Non-District Katy 10-17
02/10 Grapevine vs Dallas Jesuit B Non-District Grapevine 8-6
02/10 Coppell vs Flower Mound Non-District Coppell 6-5
02/10 Gateway JV vs Dripping Springs JV JV Dripping Springs JV 0-6
02/10 Ridge Point vs Magnolia Non-District Magnolia 7-12
02/10 Woodlands vs Kingwood Class A District Woodlands 17-2
02/10 Friendswood vs Seven Lakes Non-District Friendswood 8-6
02/10 Bridge Lacrosse vs Bishop Lynch Non-District Bridge Lacrosse 13-10
02/10 Keller JV vs Southlake JV Green JV Southlake JV Green 3-10
02/10 Pearland vs Langham Creek Non-District Langham Creek 11-12
02/10 George Ranch vs Katy Non-District Katy 6-17
02/10 Coppell JV vs Flower Mound JV JV Coppell JV 4-3
02/10 Woodlands JV vs Kingwood JV JV Woodlands JV 10-5
02/10 Friendswood JV vs Seven Lakes JV JV Tie 1-1
02/09 Rockwall vs Prosper Non-District Prosper 3-4
02/09 Kingwood vs Klein Non-District Kingwood 5-3
02/09 Gateway vs Anderson Non-District Anderson 3-13
02/09 Southlake JV Green vs Allen JV JV Southlake JV Green 11-6
02/09 Smithson Valley vs Dripping Springs Non-District Dripping Springs 7-20
02/09 St. Thomas JV vs Bellaire JV JV Bellaire JV 4-8
02/09 Clear Springs vs Friendswood Non-District Friendswood 4-7
02/09 Lovejoy JV vs High Point Academy JV JV Lovejoy JV 15-0
02/09 Rockwall JV vs Prosper JV JV Prosper JV 5-9
02/09 Antonian College Preparatory School vs Alamo Heights JV Non-District Alamo Heights JV 6-13
02/09 Westside vs Lamar JV Non-District Westside 11-7
02/09 Southlake vs Allen Non-District Southlake 17-8
02/09 Kingwood JV vs Klein JV JV Kingwood JV 6-2
02/08 Cy Woods vs Stratford Non-District Cy Woods 11-9
02/08 Cy Woods JV vs Stratford JV JV Cy Woods JV 12-3
02/07 Bowie vs Anderson Non-District Anderson 8-19
02/06 Flower Mound JV vs Allen JV JV Allen JV 5-9
02/06 Austin vs Westwood Non-District Westwood 11-12
02/06 Atascocita JV vs Westlake JV JV Westlake JV 1-17
02/06 Flower Mound vs Allen Non-District Allen 6-10
02/06 Atascocita vs Westlake B Non-District Atascocita 8-7
02/06 Austin JV vs Westwood JV JV Austin JV 10-0
02/05 TMI Episcopal JV vs Austin JV JV TMI Episcopal JV 5-4
02/05 Magnolia vs Kingwood Non-District Magnolia 17-3
02/05 TMI Episcopal vs Austin Non-District Austin 13-19
02/05 Atascocita vs Georgetown Non-District Georgetown 7-12
02/05 Magnolia JV vs Kingwood JV JV Magnolia JV 7-2
02/05 Antonian College Preparatory School vs Reagan Non-District Reagan 7-14
02/05 Anderson vs Alamo Heights Non-District Anderson 9-7
02/05 Bowie vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 5-23
02/05 Canyon vs Alamo Heights JV Non-District Canyon 8-2
02/05 Friendswood vs St. Thomas Non-District Friendswood 15-5
02/05 Atascocita JV vs Rouse Non-District Rouse 2-13
02/01 Stratford vs Pearland Non-District Pearland 10-14
02/01 Bellaire JV vs George Ranch JV JV George Ranch JV 2-12
01/30 Magnolia JV vs Seven Lakes JV JV Seven Lakes JV 3-14
01/29 Kingwood vs Seven Lakes Non-District Kingwood 13-3
01/29 Kingwood JV vs Seven Lakes JV JV Seven Lakes JV 2-5
01/29 Stratford vs Atascocita Non-District Atascocita 4-10
01/29 Langham Creek vs Ridge Point Non-District Langham Creek 11-8
01/29 Stratford JV vs Atascocita JV JV Stratford JV 5-0
01/29 Antonian College Preparatory School vs Smithson Valley Non-District Smithson Valley 9-16
01/29 Round Rock vs Anderson Class B District Anderson 4-13
01/29 Bellaire vs Friendswood Non-District Friendswood 5-17
01/28 Parish Episcopal vs Prosper Non-District Prosper 3-10
01/27 Smithson Valley vs Saint Marys Hall Non-District Saint Marys Hall 6-9
01/26 Atascocita vs Clear Springs Non-District Atascocita 7-2
01/23 Bellaire JV vs Katy JV JV Katy JV 4-18
01/23 Clear Springs vs Katy Non-District Katy 4-13
01/22 Langham Creek vs George Ranch Non-District Langham Creek 12-2
01/22 Atascocita vs Friendswood Non-District Atascocita 16-5
01/22 Magnolia vs Cy Woods Class B District Magnolia 14-11
01/22 Atascocita JV vs Friendswood JV JV Friendswood JV 0-2
01/22 Plano East vs Cumberland Academy Non-District Plano East 9-8
01/22 Canyon vs Boerne Non-District Boerne 5-10
01/22 Magnolia JV vs Cy Woods JV JV Cy Woods JV 1-12
01/15 Magnolia vs Friendswood Non-District Magnolia 11-4
01/15 Magnolia JV vs Friendswood JV JV Magnolia JV 7-0
01/14 Caddo Magnet, LA vs Cumberland Academy Out of State Cumberland Academy 8-19
Download Scores